Oferta


SZEROKA GAMA PRODUKTÓW NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Oferowane przez firmę AUTO-SIAT-MET Mikołaj Klak produkty cieszą się uznaniem nie tylko ze względu na znakomitą jakość, ale także przystępną cenę. Nasze artykuły z pewnością spełnią nawet bardzo wysokie wymagania. Co więcej, decydując się na ogrodzenia panelowe bądź siatki ogrodzeniowe z naszego asortymentu, wspierają Państwo polską gospodarkę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

siatka_dom

SIATKI OGRODZENIOWE

Dostępna w naszej ofercie siatka ogrodzeniowa wykazuje się wytrzymałością i odpornością na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Zapewniamy bogactwo wymiarów i kolorów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór produktów z naszej oferty to gwarancja udanej inwestycji.

SŁUPKI OGRODZENIOWE

Cechuje je trwałość i solidność. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres wymiarów, kształtów oraz kolorów (w zależności od wyboru koloru oraz indywidualnych wymagań klienta stosujemy różne rodzaje zabezpieczeń przeciwkorozyjnych). Wszystkie dostępne słupki są niezawodne, dzięki czemu doskonale wzmacniają ogrodzenie.

 10


OGRODZENIA PANELOWE

Idealne zarówno na prywatną posesję, jak i teren firmowy. To inwestycja w spokój i bezpieczeństwo. Można je dostosować do wyglądu otoczenia, dzięki czemu doskonale się z nim komponują. Służymy fachową poradą przy ich wyborze.

PANELE OGRODZENIOWE

Są estetyczne w wyglądzie, a przy tym wyjątkowo funkcjonalne. Świetnie sprawdzą się w przypadku różnych terenów – domów rodzinnych, obszarów przemysłowych i nie tylko. Bogata oferta produktów daje duże możliwości wyboru.

 

 

PROFESJONALNY MONTAŻ

Firma AUTO-SIAT-MET Mikołaj Klak świadczy usługi montażu m.in. siatek, siatek leśnych czy paneli ogrodzeniowych, a także furtek i bram. Jakość montowanych przez nas ogrodzeń świadczona jest na najwyższym poziomie. Cechuje nas dokładność, precyzyjność, staranność i rzetelność. Usługę montażu ogrodzeń świadczymy na terenie całej Polski. W trakcie swojej działalności wykonaliśmy ogromną liczbę ogrodzeń wszelakiego rodzaju: grodziliśmy zarówno kojce dla psów, place zabaw poprzez wysypiska śmieci, boiska do gry w koszykówkę, piłkę nożną, korty tenisowe, lądowiska dla helikopterów aż po wielkich rozmiarów inwestycje deweloperskie - efekty naszej pracy umieściliśmy  w galerii. Ogromnym atutem naszej firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta - jego wymagań, upodobań, gustu i preferencji, fachowe doradztwo w zakresie zamawianej usługi, stały kontakt z klientem od momentu zamówienia usługi aż do momentu realizacji inwestycji, serwis pogwarancyjny całego oferowanego asortymentu, doświadczony zespół pracowników oraz profesjonalizm.

Doświadczenie firmy AUTO-SIAT-MET Mikołaj Klak sięga lat 70-tych.

Termin realizacji usługi od momentu jej zamówienia ustalany jest indywidualnie.

O firmie

Naszym klientom dostarczamy kompletne, wysokiej jakości ogrodzenia z siatki, lub panele ogrodzeniowe. Dzięki zdobytemu przez wiele lat doświadczeniu oferujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego ogrodzenia, siatki ogrodzeniowej, czy panelu ogrodzeniowego.

Licznik odwiedzin

000128035

Subskrypcja


Copyright © Auto Siat - Met 2019 | Projekt i wykonanie logonastr2 WGB Group

Searchtest

Polish English German Russian Ukrainian
ads