Słupki ogrodzeniowe, bramy, furtki


W asortymencie firmy „AUTO-SIAT-MET” znajdują się również słupki ogrodzeniowe, dostępne w wielu (odmiennych w zależności od ich zastosowania) rodzajach. Produkowane przez nas słupki ogrodzeniowe wykonywane są z rur okrągłych lub profili stalowych. Ponadto oferujemy różne wysokości słupków oraz różne sposoby zabezpieczenia antykorozyjnego (takich jak ocynk, lakier proszkowy lub powlekanie) w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Do wyboru szeroka gama kolorystyczna. Słupki zakończone są plastikową nakładką odporną na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, co dodatkowo zwiększa ich trwałość i wytrzymałość.

Firma „AUTO-SIAT-MET” proponuje także szeroki wybór w zakresie furtek i bram. W ofercie mamy także bramy przesuwne lub dwuskrzydłowe. Proponowane furtki i bramy dostępne są w wersji ocynkowanej lub lakierowanej na dowolny kolor z palety kolorów RAL.

Trwałe i wytrzymałe słupki oraz solidne bramy i furtki mają zasadniczy wpływ na zapewnienie bezpieczeństwa grodzonego terenu, np. posesji, a bogaty asortyment, atrakcyjne ceny oraz profesjonalna pomoc i słuszna rada przy wyborze najlepszego rozwiązania wykonania ogrodzenia są gwarancją nie tylko bezpieczeństwa, ale także zadowolenia klientów.

O firmie

Naszym klientom dostarczamy kompletne, wysokiej jakości ogrodzenia z siatki, lub panele ogrodzeniowe. Dzięki zdobytemu przez wiele lat doświadczeniu oferujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego ogrodzenia, siatki ogrodzeniowej, czy panelu ogrodzeniowego.

Licznik odwiedzin

000128036

Subskrypcja


Copyright © Auto Siat - Met 2019 | Projekt i wykonanie logonastr2 WGB Group

Searchtest

Polish English German Russian Ukrainian
ads